SK HRANICE

FOTBALOVÝ KLUB HRANICE

"Informace o klubu a týmech, rozpisy i výsledky utkání"
>> Strana: Aktuality

Aktuálně


15. 11 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (13.11.-19.11.2017)

17.11 10:00 SK Hranice U19 SK Hanácká Slavia Kroměříž B MSDD 4:1 (1:0)
Střelci: 22., 82. Zobaník Jakub, 51. Křenek Pavel, 62. Skácel Radek - 85. Pospíšil Ondřej
17.11 12:15 SK Hranice U17 SK Hanácká Slavia Kroměříž B MSDD 4:0 (2:0)
Střelci: 3. Hoffmann David, 40. Skácel Radek, 59. Adamčík Radim, 77. Waclav Pavel

View

7. 11 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

15.kolo, Divize - skupina E
Neděle 12.11.2017 v 10:00 hod.
TJ SOKOL ÚSTÍ - SK HRANICE
2:0 (1:0)
Střelci:
43. Orava Tomáš, 50. Zagol Pavel
Sestavy:
Ústí: Urbášek – Bezděk, Král, Michálek, Pat. Sencovici
– Černotský, Pančochář, Smolka (37. Žingor ml.),
Maléř (83. Marek) – P. Zagol (71. M. Zagol), Orava
Trenér: Radim Žingor
Hranice: Tomečka – L. Lasovský, Kundrát, Pecha, Čáp
– Nehyba (71. Vladař), Kalous, Kuchař, Šišlák (83. Sobek),
M. Lasovský – Vyka
Trenér: Jan Jursík
Zápis o utkání
Hodnocení trenéra
INFO Hranický deník

View

7. 11 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (6.11.-12.11.2017)

ST 8.11 16:00 SK Hranice U13 FC Hlučín SpSM 5:3 (0:2)
Střelci: 51., 55. Zdražil Lukáš, 35. Dohnal Martin, 46. Fárek Lukáš, 90. Vaculík Josef
- 16., 25. Petráš Ondřej, 66. Hořínek Michal
ST 8.11 16:00 SK Hranice U12 FC Hlučín SpSM 5:10 (3:8)
Střelci: 16. Krayzel Adam (pen.), 37. Komárek Jan, 45. Vörös Tibor, 48. Kalivoda Ondřej,
58. Andrýsek Jakub (pen.) - 8., 11., 21., 72. Kwašný Jonáš, 5., 13. Habr Fabien,
35., 74. Tomeček Tomáš, 38. Kotík Tomáš, 42. Plaček Jiří
SO 11.11 10:00 SK Hranice U13 MFK Frýdek-Místek SpSM 3:6 (3:3)
Střelci: 4. Zdražil Lukáš, 21. Kunovský Radim (pen.), 41. Šíbal Marek - 12., 83. Rašovský Denis,
34., 42. Švrček Ondřej, 45. Kuboš Adam, 20. Hlosta Filip
SO 11.11 10:00 SK Hranice U12 MFK Frýdek-Místek SpSM 7:3 (3:3)
Střelci: 15., 75. Krayzel Adam, 25., 61. Otáhal Zdeněk, 5. Andrýsek Jakub, 65. Románek Matěj,
70. Golich Daniel - 2. Míček Jiří, 6. Maté Alex, 9. Foldyna Jáchym
SO 11.11 10:15 FK Jeseník SK Hranice U19 MSDD 3:2 (3:0)
Střelci: 19. Planý Matěj, 29. Prachař Josef, 30. Balčirák Petr
- 57. Zobaník Jakub (pen.), 62. Hoffmann David
SO 11.11 12:30 FK Jeseník SK Hranice U17 MSDD 1:4 (0:2)
Střelci: 75. Horák Jiří (pen.) - 11., 39. Ryška Marian, 53. Kunovský David, 69. Hapala Ondřej
NE 12.11 10:00 TJ Sokol Ústí SK Hranice MSD 2:0 (1:0)
Střelci: 43. Orava Tomáš, 50. Zagol Pavel

View

31. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

14.kolo, Divize - skupina E
Sobota 04.11.2017 v 14:00 hod.
SK HRANICE - MFK HAVÍŘOV
2:2 (2:1)
Střelci:
15. Kuchař Michal, 39. Vyka Marek
- 29. Wojnar Tomáš, 83. Förster Boris (pen.)
Sestavy:
Hranice:
Tomečka – Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp
– M. Lasovský, Kuchař, Kovařčík (81. Šišlák), L. Lasovský (71. Sobek) - Nehyba (84. Schlimbach), Vyka
Trenér: Jan Jursík
Havířov: Smětak - Cenek (85. Baran), Bialek,
Matušovič, Förster, Klejnot, Skoupý, Cigánek,
Lišaník (82. Švábík), Wojnar, Zupko
Trenér: Matušovič Miroslav
Zápis o utkání
Hodnocení trenéra
INFO Hranický deník
Záznam

View

30. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (30.10.-5.11.2017)

SO 4.11 9:30 SK Hranice U15 1.FC Viktorie Přerov MSŽD 1:1 (0:1)
Střelci: 54. Koutný Václav - 10. Cetkovský Vítězslav
SO 4.11 11:15 SK Hranice U14 1.FC Viktorie Přerov MSŽD 1:4 (1:1)
Střelci: 32. Cubo Tomáš - 17., 40., 66. Caletka Hynek, 52. Verbich Jan
SO 4.11 14:00 SK Hranice MFK Havířov MSD 2:2 (2:1)
Střelci: 15. Kuchař Michal, 39. Vyka Marek - 29. Wojnar Tomáš, 83. Förster Boris (pen.)
NE 5.11 10:00 SK Hranice U19 FK Fotbal Třinec B MSDD 1:2 (1:1)
Střelci: 5. Zobaník Jakub - 30. Lukosz Filip, 87. Latocha Jan
NE 5.11 12:15 SK Hranice U17 FK Fotbal Třinec B MSDD 2:0 (1:0)
Střelci: 24. Rak Matěj, 59. Waclav Pavel
NE 5.11 14:00 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice U13 SpSM 6:5 (4:2)
Střelci: 14., 27., 80. Rádsetoulal Adam, 1. Vaigl Matěj, 36. Malíř David, 85. Zeman Tomáš
- 13., 66. Zdražil Lukáš, 16., 59. Kamidra Dominik, 79. Kunovský Radim
NE 5.11 14:00 TJ Valašské Meziříčí SK Hranice U12 SpSM 3:3 (2:1)
Střelci: 35., 59. Marek Ondřej, 15. Boháč Josef
- 14. Koláček Šimon, 45. Korytář Jan, 85. Andrýsek Jakub

View

29. 10 2017
ONDRÁŠOVKA CUP 2017
Výsledek obrázku pro ondrášovka cup 2017
Výsledky našich mužstev v letošním ročníku
"Ondrášovka Cup 2017"

View

24. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

13.kolo, Divize - skupina E
Neděle 29.10.2017 v 10:15 hod.
FC ELSEREMO BRUMOV - SK HRANICE
1:3 (0:1)
Střelci:
79. Vaculín Přemysl - 32. Juřica David (vl.),
82. Ligač Jiří, 88. Ligač Jiří
Sestavy:
Brumov: Cúcik, Kolouch, Imeri, Juřica, Řehák,
Zvoníček, Naňák (76. Vaculín), Chuchma
(68. Habanec), Doležal, Novák, Chovanec
Trenér: Pavol Gabriš
Hranice: Tomečka – Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp
– M. Lasovský, Kuchař, Kalous, L. Lasovský (65. Ligač)
– Vyka, Nehyba (86. Šišlák)
Trenér: Jan Jursík
Zápis o utkání
Hodnocení trenéra
INFO Hranický deník

View

24. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (23.10.-29.10.2017)

ÚT 24.10 17:00 SK Hranice U9 Tatran Všechovice OP
SO 28.10 14:00 FK Fotbal Třinec SK Hranice U15 MSŽD 3:0 (1:0)
SO 28.10 15:45 FK Fotbal Třinec SK Hranice U14 MSŽD 2:3 (0:3)
SO 28.10 10:15 FK Krnov SK Hranice U19 MSDD 2:7 (1:4)
SO 28.10 12:30 FK Krnov SK Hranice U17 MSDD 0:3 (0:3)
NE 29.10 10:15 FC Elseremo Brumov SK Hranice MSD 1:3 (0:1)

View

16. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

12.kolo, Divize - skupina E
Sobota 21.10.2017 v 14:30 hod.
SK HRANICE - FK NOVÉ SADY
1:1 (1:0)
Střelci:
34. Gabčo David - 60. Režný Tomáš
Sestavy:
Hranice:
Tomečka – Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp
– Sobek (77. Nehyba), Kuchař, Šišlák (66. Kovařčík),
Vyka – Schlimbach (72. Vladař), Gabčo
Trenér: Jan Jursík
Nové Sady: Kalina - Roupec (67. Ronza), Kopp,
Samek, Hodis, Režný, Urbančik (46. Novotný),
Škoda, Šuba, Andreev (84. Makowski), Dvorský
Trenér: Petr Mrázek
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

16. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (16.10.-22.10.2017)

ÚT 17.10 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Ústí OP
ÚT 17.10 17:30 SK Hranice U12 SK Radslavice OP 3:6 (1:1)
SO 21.10 9:30 SK Hranice U15 FC Baník Ostrava B MSŽD 2:3 (2:1)
SO 21.10 11:15 SK Hranice U14 FC Baník Ostrava B MSŽD 2:0 (0:0)
SO 21.10 9:30 SK Radslavice A SK Hranice U9 OP
SO 21.10 14:00 SK Radslavice SK Hranice U12 OP 2:3 (1:2)
SO 21.10 14:30 SK Hranice FK Nové Sady MSD 1:1 (1:0)
NE 22.10 10:00 SK Hranice U19 TJ Valašské Meziříčí MSDD 3:0 (2:0)
NE 22.10 12:15 SK Hranice U17 TJ Valašské Meziříčí MSDD 1:2 (0:0)
NE 22.10 10:00 FC Vsetín SK Hranice U13 SpSM 1:6 (1:0)
NE 22.10 10:00 FC Vsetín SK Hranice U12 SpSM 4:8 (2:3)

View

10. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

11.kolo, Divize - skupina E
Sobota 14.10.2017 v 15:00 hod.
FK ŠTERNBERK - SK HRANICE
5:2 (2:1)
Střelci:
15. Kuba Martin, 25. Zifčák Petr, 58. Hlaváček Tomáš,
79. Hustý Patrik, 85. Zifčák Petr
- 3. Vladař Pavel, 75. Vyka Marek
Sestavy:
Šternberk: Pobeška – D. Kuba, M. Kuba, Kopecký,
Mudrák, Tomanec, Zifčák, Tögel, Hustý (82. Koryťák),
Smrček, Hlaváček (86. Mikula)
Trenér: Jaromír Lukášek
Hranice: Tomečka – Frydrych (48. Schlimbach),
Kundrát, Pecha, Čáp – M. Lasovský, Kuchař,
Kovařčík (55. Šišlák), Sobek – Vladař (67. Gabčo), Vyka
Trenér: Jan Jursík
Zápis o utkání
Hodnocení trenéra
INFO Hranický deník

View

10. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (9.10.-15.10.2017)

ÚT 10.10 16:00 TJ Sokol Bělotín SK Hranice U8 A OP
ÚT 10.10 16:30 SK Hranice U12 TJ Sokol Bělotín OP 10:2 (5:0)
ÚT 10.10 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Ústí OP
SO 14.10 10:00 SK Hranice U15 TJ Valašské Meziříčí MSŽD 0:4 (0:2)
SO 14.10 11:45 SK Hranice U14 TJ Valašské Meziříčí MSŽD 5:3 (3:2)
SO 14.10 14:30 SK Hranice U13 MFK Vítkovice SpSM 3:7 (2:2)
SO 14.10 14:30 SK Hranice U12 MFK Vítkovice SpSM 1:9 (0:1)
SO 14.10 15:00 FK Šternberk SK Hranice MSD 5:2 (2:1)
NE 15.10 9:00 1.SK Prostějov SK Hranice U11 KP
NE 15.10 10:30 1.SK Prostějov SK Hranice U10 KP
NE 15.10 10:00 1.HFK Olomouc SK Hranice U19 MSDD 1:4 (1:1)
NE 15.10 12:00 1.HFK Olomouc SK Hranice U17 MSDD 5:0 (1:0)
NE 15.10 10:00 SK Hranice U9 Tatran Všechovice OP
NE 15.10 12:00 SK Hranice U8 A TJ Sokol Ústí OP
NE 15.10 14:00 FK Spartak Lipník n/B SK Hranice U8 B OP

View

4. 10 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

10.kolo, Divize - skupina E
Sobota 07.10.2017 v 15:00 hod.
SK HRANICE - TS LOKOMOTIVA PETROVICE
2:1 (1:1)
Střelci:
43. Kuchař Michal, 52. Vyka Marek - 45. Lukan Jan
Sestavy:
Hranice: Tomečka – Frydrych, Kundrát, Pecha, Čáp –
M. Lasovský, M. Kuchař, Kovařčík (52. Šišlák),
Sobek (74. Vladař) – Ligač (88. Křenek), Vyka
Trenér: Jan Jursík
Petrovice: Mrozek – Gill, Lukan (58. Urban), Bujok,
Dieng, Gomola, Hujo, Klimas (66. Mobe),
Kondziolka, Hoffmann, Ruisl (40. Bajzáth)
Trenér: Zdeněk Dembinný
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

2. 10 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (2.10.-8.10.2017)

PO 2.10 16:00 SK Hranice U8 A SK Hranice U8 B OP
ČT 5.10 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Újezdec OP
SO 7.10 10:00 ŠSK Bílovec SK Hranice U15 MSŽD 3:1 (1:0)
SO 7.10 11:45 ŠSK Bílovec SK Hranice U14 MSŽD 2:2 (1:2)
SO 7.10 15:00 SK Hranice TS Lokomotiva Petrovice MSD 2:1 (1:1)
NE 8.10 10:00 SK Hranice U19 FK Nový Jičín MSDD 2:3 (1:2)
NE 8.10 12:15 SK Hranice U17 FK Nový Jičín MSDD 1:0 (1:0)
NE 8.10 9:00 SK Hranice U11 SK Uničov KP
NE 8.10 10:30 SK Hranice U10 SK Uničov KP
NE 8.10 9:00 SK Hranice U8 B TJ Sokol Ústí OP
NE 8.10 13:00 FK Spartak Lipník n/B SK Hranice U9 OP
NE 8.10 14:00 TJ Sokol Soběchleby SK Hranice U8 A OP

View

26. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

9.kolo, Divize - skupina E
Sobota 30.09.2017 v 15:00 hod.
FC VSETÍN - SK HRANICE
1:0 (1:0)
Střelec:
5. Bartozel Olin
Sestavy:
Vsetín: Eliáš – Dulík, Kresánek, Ondráš, Maček –
Mydlář, Jaroš (75. Amrich), Bublák, Surovec –
Stuchlík (23. Kapusta, 82. Matůš), Bartozel
Trenér: Miroslav Mičega
Hranice: Tomečka – Ligač (46. Frydrych), Kundrát,
Kalous, Čáp – Kuchař, Sobek – M. Lasovský,
Šišlák (51. Gabčo), Vyka (71. Kovařčík) – Křenek
Trenér: Jan Jursík
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

26. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (25.9.-1.10.2017)

ST 27.9 17:00 SK Hranice U13 FC Baník Ostrava SpSM 4:2 (1:1)
ST 27.9 17:00 SK Hranice U12 FC Baník Ostrava SpSM 0:3 (0:0)
ČT 28.9 10:00 FC Hlučín B SK Hranice U19 MSDD 2:5 (1:2)
ČT 28.9 12:15 FC Hlučín B SK Hranice U17 MSDD 1:0 (0:0)
SO 30.9 9:00 SK Hranice U11 FK Šumperk KP
SO 30.9 10:30 SK Hranice U10 FK Šumperk KP
SO 30.9 10:00 SK Uničov SK Hranice U15 MSŽD 1:1 (0:0)
SO 30.9 11:45 SK Uničov SK Hranice U14 MSŽD 4:0 (2:0)
SO 30.9 13:30 SK Uničov SK Hranice U13 SpSM 3:5 (1:3)
SO 30.9 13:30 SK Uničov SK Hranice U12 SpSM 4:4 (2:2)
SO 30.9 15:00 FC Vsetín SK Hranice MSD 1:0 (1:0)
NE 1.10 10:00 FK Bílovec SK Hranice U19 MSDD 1:3 (1:1)
NE 1.10 12:15 FK Bílovec SK Hranice U17 MSDD 3:2 (3:0)
NE 1.10 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd SK Hranice U9 OP

View

19. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

8.kolo, Divize - skupina E
Sobota 23.09.2017 v 15:30 hod.
SK HRANICE - FK BOSPOR BOHUMÍN
1:2 (0:2)
Střelci:
88. Frydrych Jakub -
5. Jatagandzidis David, 39. Jatagandzidis David
Sestavy:
Hranice: Tomečka – Ligač, Kalous, Čáp, L. Lasovský
– M. Lasovský, Šišlák, Gabčo – Vyka (66. Frydrych),
Schlimbach (69. M. Kuchař), Vladař (72. Sobek)
Trenér: Jan Jursík
Bohumín: Švrčina – Ferenc, Socha, Košťál, Baculák
– Sittek, Hanus, Palej (80. Vaclík), Halaška (61. Nowinski)
– Ptáček (90. Jakubov) – Jatagandzidis
Trenér: Vladimír Vyrobik
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

18. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (18.9.-24.9.2017)

ÚT 19.9 17:00 SK Hranice U12 FK Spartak Lipník n/B OP 7:2 (3:1)
ST 20.9 15:00 SK Hranice U15 FK Šumperk MSŽD 6:2 (4:2)
ST 20.9 16:45 SK Hranice U14 FK Šumperk MSŽD 2:2 (0:1)
SO 23.9 15:30 SK Hranice FK Bospor Bohumín MSD 1:2 (0:2)
NE 24.9 10:00 SK Hranice U13 FK Fotbal Třinec SpSM 1:5 (0:3)
NE 24.9 10:00 SK Hranice U12 FK Fotbal Třinec SpSM 1:4 (1:2)
NE 24.9 12:00 1. HFK Olomouc SK Hranice U11 KP
NE 24.9 13:30 1. HFK Olomouc SK Hranice U10 KP

View

13. 09 2017
MISTROVSKÝ ZÁPAS

7.kolo, Divize - skupina E
Sobota 16.09.2017 v 15:30 hod.
SK HRANICE - 1.BFK FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
0:3 (0:1)
Střelci:
8. Svatonský Jan, 70. Fromelius David, 88. Mandičak Jan
Sestavy:
Hranice: Tomečka – Ligač, Kundrát, Čáp, L. Lasovský –
M. Lasovský, Šišlák, Nehyba (30. Vladař) – Vyka
(66. Frydrych), Schlimbach (72. Kalous), Gabčo
Trenér: Jan Jursík
Frýdlant n. O.: Prepsl – Hutník, Hrdlička, Škorik, Marek – Svatonský (83. Kučera), Šafner, Chlebek, Mandičak,
Kratochvíl (55. Střižík) – Fromelius (89. M. Šigut)
Trenér: Jiří Krejčí
Zápis o utkání
Záznam
INFO Hranický deník

View

11. 09 2017
MISTROVSKÉ ZÁPASY (11.9.-17.9.2017)

ÚT 12.9 16:45 TJ Sokol Opatovice SK Hranice U9 OP
SO 16.9 10:00 SK Hranice U19 1.SK Prostějov B MSDD 1:1 (0:1)
SO 16.9 12:15 SK Hranice U17 1.SK Prostějov B MSDD 0:1 (0:0)
SO 16.9 10:00 FK Šumperk SK Hranice U13 SpSM 0:14 (0:8)
SO 16.9 10:00 FK Šumperk SK Hranice U12 SpSM 3:4 (2:1)
SO 16.9 15:30 SK Hranice 1.BFK Frýdlant n.O. MSD 0:3 (0:1)
NE 17.9 9:00 SK Sigma Olomouc SK Hranice U11 KP
NE 17.9 10:30 SK Sigma Olomouc SK Hranice U10 KP
NE 17.9 10:00 FK Kozlovice SK Hranice U12 OP 6:2 (4:1)
NE 17.9 14:00 FK Šumperk SK Hranice U15 MSŽD 5:2 (3:2)
NE 17.9 15:45 FK Šumperk SK Hranice U14 MSŽD 3:2 (1:1)
NE 17.9 13:30 SK Hranice U8 A Tatran Všechovice OP
NE 17.9 15:00 SK Hranice U8 B TJ Sokol Soběchleby OP
NE 17.9 16:30 SK Hranice U9 TJ Sokol Újezdec A OP

View